Czym są rajstopy w sprayu i jak ich używać?

Czym są rajstopy w sprayu i jak ich używać?

Z pewnością zgodzisz się, że rajstopy są nieodłącznym elementem damskiej garderoby, ale czy słyszałaś kiedyś o rajstopach... w sprayu?

To innowacyjne rozwiązanie zapewni Ci wygodę i efekt gładkich nóg bez konieczności zakładania tradycyjnych rajstop! Jeśli jesteś ciekawa, czym są rajstopy w sprayu i jak ich używać, zapoznaj się z naszymi wskazówkami.

Czym są rajstopy w sprayu?

Rajstopy w sprayu to innowacyjne kosmetyczne produkty w formie aerozolu, który tworzy na nogach efekt podobny do tradycyjnych rajstop. Składniki sprayu, takie jak pigmenty i substancje utrwalające łączą się, tworząc warstwę kryjącą na skórze, która zmienia odcień skóry. Działanie rajstop w sprayu można przyrównać do pudru lub podkładu.

Jak stosować rajstopy w sprayu?

Stosowanie rajstop w sprayu jest proste – wystarczy kilka kroków!

Przygotuj swoje nogi

Przed aplikacją rajstop w sprayu upewnij się, że Twoje nogi są czyste, suche i wolne od balsamów lub olejków, które mogą utrudnić przyczepność sprayu. Przedtem warto dokładnie umyć skórę, wydepilować ją oraz wykonać peeling.

Wstrząśnij opakowaniem

Przed użyciem dobrze wstrząśnij opakowaniem, aby składniki preparatu dokładnie się wymieszały.

Rozpyl spray na nogi

Trzymając opakowanie w odległości około 15-20 cm od nóg, równomiernie rozpyl spray na skórę, poruszając się wzdłuż nóg w górę i w dół. Staraj się utrzymać ruchy równomierne, aby uniknąć powstawania plam. Zwróć uwagę na trudno dostępne miejsca, takie jak zgięcia kolan oraz stopy.

Pozwól sprayowi wyschnąć

Po aplikacji rajstop w sprayu pozwól im wyschnąć na skórze. Może to zająć kilka minut, dlatego ważne jest, aby nie dotykać nóg ani nie ubierać się przed pełnym wyschnięciem produktu.

Dopasuj intensywność krycia

Jeśli chcesz uzyskać bardziej intensywny efekt, możesz nałożyć kolejne warstwy sprayu, pamiętając o odpowiednich odstępach czasowych między aplikacjami.

Aby zmyć rajstopy w sprayu, wystarczy sięgnąć po żel pod prysznic, który w połączeniu z ciepłą wodą bez problemu usunie produkt ze skóry.

Kiedy warto stosować rajstopy w sprayu?

Rajstopy w sprayu mogą być praktycznym rozwiązaniem w wielu sytuacjach.

 • Rajstopy w sprayu są doskonałym wyborem na gorące dni, gdy tradycyjne rajstopy mogą być niewygodne i potęgować uczucie gorąca. Rajstopy w sprayu zapewnią Ci doskonały wygląd nóg nawet w wysokich temperaturach. Pamiętaj jednak, że w przypadku intensywnego pocenia rajstopy mogą ścierać się ze skóry i konieczne będzie ich ponowna aplikacja.
 • Jeśli czeka Cię ważne wydarzenie, na które chcesz wyglądać wyjątkowo elegancko, ale nie chcesz nosić tradycyjnych rajstop, rajstopy w sprayu są doskonałym rozwiązaniem. Zapewnią Ci piękne wykończenie nóg, podkreślając ich gładkość i jednolity kolor.
 • Rajstopy w sprayu są praktyczne i łatwe w transporcie, dzięki czemu możesz mieć je zawsze pod ręką i szybko nałożyć na nogi przed ważnym wydarzeniem czy spotkaniem towarzyskim.
 • Czasami zdarza się, że w najmniej odpowiednim momencie odkrywasz, że Twoje rajstopy mają dziurę lub plamę. Rajstopy w sprayu mogą być ratunkiem, pozwalając Ci ukryć te niedoskonałości i nadać nogom atrakcyjny wygląd w ekspresowym tempie.

Jak dopasować kolor rajstop w sprayu?

Wybór odpowiedniego koloru rajstop w sprayu jest ważny, aby uzyskać naturalny efekt.

 • Dopasuj je do odcienia skóry. Wybierając rajstopy w sprayu, zwróć uwagę na swoją karnację. Wybierz kolor, który będzie jak najbardziej zbliżony do naturalnego odcienia Twojej skóry – dzięki temu efekt będzie naturalny i subtelny.
 • Wypróbuj różne odcienie. Jeśli nie jesteś pewna, jaki kolor wybrać, warto przetestować różne odcienie rajstop w sprayu na małym obszarze skóry, na przykład na wewnętrznej stronie ramienia. Porównaj efekty i wybierz ten kolor, który najbardziej Ci odpowiada i zapewnia pożądany efekt.
 • Być może chcesz, by rajstopy w sprayu zapewniły Ci rezultat taki, jak delikatny samoopalacz. Wówczas wybierz produkt w kolorze o ton wyższym niż Twoja naturalna karnacja. Jako ciekawostkę podamy, że w taki sposób rajstop w sprayu możesz używać także na innych częściach ciała!

Często zadawane pytania:

 • Czym są rajstopy w sprayu?

  Rajstopy w sprayu to kosmetyk tonujący do skóry nóg, zapewniający efekt zbliżony do tradycyjnych rajstop. Produkt ma postać aerozolu, który rozpyla się na skórze. Działanie rajstop w sprayu można porównać do podkładu lub pudru – maskują niedoskonałości, ujednolicają koloryt skóry i nadają jej gładkość.

 • Kiedy warto sięgnąć po rajstopy w sprayu?

  Rajstopy w sprayu to świetna alternatywa dla zwykłych rajstop w gorące dni – wówczas gdy nie chcesz nakładać na nogi dodatkowej warstwy materiału. Rajstopy w aerozolu pięknie ujednolicą odcień skóry, wygładzą nogi i nadadzą im estetyczny blask.

 • Jak prawidłowo używać rajstop w sprayu?

  Przed nałożeniem rajstop w sprayu umyj skórę nóg, wykonaj peeling oraz depilację. Nie aplikuj żadnych balsamów – mogą sprawić, że rajstopy będą się rozmazywać. Starannie osusz nogi, a następnie rozpyl produkt z odległości 15-20 cm. Pamiętaj, że efekt rajstop w sprayu można stopniować – jeśli chcesz, by był intensywniejszy, nanieś na skórę więcej kosmetyku.

Bądź z nami na bieżąco:

W czym możemy Ci pomóc?

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas. Telefony czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Sklep internetowy
+48 606 716 488

{{notification.content}}