Rajstopy na lato

Rajstopy na lato

Lato i rajstopy nie idą Twoim zdaniem w parze? To fakt, podczas upalnych dni najchętniej zakładamy zwiewne sukienki i sandałki.

Są jednak okoliczności, w których rajstopy są niezbędne: przykładem może być chociażby obowiązujący w firmie dress code czy szczególna okazja. Rajstopy na wesele są nie tyle wymagane, co konieczne, ponieważ bez nich bardzo łatwo o otarcia; wybierz cienkie rajstopy 8 den w cielistym odcieniu, dzięki czemu poprawisz dodatkowo koloryt skóry nóg. Podobnie wygląda kwestia rajstop noszonych do biura – tu zwróć jednak uwagę na to, by nie były zbyt błyszczące, bowiem takie modele zarezerwowane są raczej na wieczorne wyjścia. Lato to także doskonały czas, by sięgnąć po rajstopy – kabaretki. W końcu nie musisz się wtedy obawiać zimna, prawda? Jeśli kabaretki do tej pory uważałaś tylko za element burleski, zdecydowanie pora na założenie ich do odważniejszej stylizacji! Kabaretki czarne świetnie pasują do festiwalowego, rockowego looku. Duże oczka świetnie będą wyglądały do postrzępionych szortów – wręcz proszą się one o dodatek taki jak kabaretki! Małe oczka noś natomiast do sukienek; to najlepsze połączenie na szaloną letnią imprezę.

Idealne rajstopy na lato – czyli jakie?

Najlepsze modele rajstop na lato to głównie takie, które są wytrzymałe, rozciągliwe oraz idealnie dopasowane do kobiecej skóry. W miesiącach letnich, kiedy na zewnątrz panują naprawdę wysokie temperatury, decyduj się na możliwie jak najcieńsze modele rajstop takie, jak:

  • 5 DEN,
  • 10 DEN,
  • 15 DEN,
  • 20 DEN.

Najcieńsze to oczywiście te z oznaczeniem 5 DEN. Wybierz takie rajstopy na lato, a na pewno będziesz w 100% zadowolona z dokonanego wyboru. Im wyższe temperatury na zewnątrz, tym cieńsze rajstopy warto wybierać. Nawet latem, kiedy jest naprawdę gorąco warto zaopatrzyć się w rajstopy letnie, które nie powodują dyskomfortu podczas ich noszenia. Dzięki temu uwydatnisz wygląd swoich nóg np. podczas kolacji biznesowej lub randki nawet w środku lata.

Jak dobrać rozmiar rajstop na lato?

W miesiącach letnich warto wybrać nieco większe rozmiary rajstop, aniżeli w zimie. Głównie ze względu na fakt, iż latem podczas wysokich temperatur ciało kobiety może delikatnie puchnąć, a standardowy rozmiar rajstop byłby zbyt obcisły. Lepiej wybierz nieco większe rajstopy letnie i zadbaj o swój komfort na co dzień. W sklepie Lores znajdziesz rozmiary rajstop od XS do XL, a więc dobierzesz je idealnie do swojej tuszy.

Rajstopy letnie – dlaczego nie powinny być zbyt grube?

Dobre rajstopy letnie nie powinny być zbyt grube głównie ze względu na fakt, iż mogłyby wywoływać uczucie dyskomfortu oraz nadmierną potliwość. Pamiętaj! Na lato najlepsze będą rajstopy w kolorze skóry dostępne w różnych odcieniach o grubości od 5 do 15 DEN. Na wieczorowe wyjścia możesz też postawić na letnie rajstopy 20 DEN, ale tutaj warto uważać, gdyż przy wysokich temperaturach może okazać się, że ich noszenie będzie mocnym dyskomfortem dla każdej kobiety.

Bądź z nami na bieżąco:

W czym możemy Ci pomóc?

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas. Telefony czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Sklep internetowy
+48 606 716 488

{{notification.content}}