Lores to marka dedykowana kobietom, które cenią włoską modę i jakość, chcą się wyróżnić i czuć komfortowo.

LORES powstało w 1994 roku.

Oferujemy włoskie rajstopy, pończochy, skarpetki, legginsy oraz odzież sportową. Jesteśmy producentem najwyższej jakości artykułów. Nasze kolekcje są zgodne z najnowszymi włoskimi trendami inspirowane wybiegami modowymi z Mediolanu.

Siłą naszych produktów jest najwyższej jakości przędza, z której są wytwarzane.

Rajstopy marki LORES nie są jedynie dodatkiem do stylizacji ale stanowią jej główny element, według którego kobieta kreuje swój wizerunek. Oferowane artykuły zapewniają wysoką jakość, spełniając oczekiwania klientów.

Kobieta, przecież, zmienna jest...

i właśnie zaspokajanie tej jej potrzeby stawia sobie za główny cel nasza firma. Oferujemy wzorzyste kolekcje sezonowe, zgodne z najnowszymi trendami mody oraz ponadczasowa, spełniającą nowoczesne standardy, klasykę.

Oferta marki

Lores to nie tylko wysokiej jakości rajstopy włoskie, ale także zmysłowe pończochy, oryginalne podkolanówki, dziewczęce zakolanówki, długie i krótkie skarpetki, wygodne legginsy oraz męska i damska odzież sportowa. W naszej ofercie posiadamy też grube i ciepłe rajstopy na chłodniejsze dni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Co nas wyróżnia?

  • nowe kolekcje prosto z Italii,
  • ponadczasowa klasyka bardzo wysokiej jakości,
  • znakomity stosunek jakości do ceny oferowanych artykułów,
  • bardzo dobre relacje z klientami zarówno hurtowymi jak i detalicznymi,
  • bardzo mała ilość zwrotów,
  • elastyczność współpracy i dostosowanie się do wymogów klienta.

Nowoczesne ekspozytory

Używamy nowoczesnych ekspozytorów, które pozwalają wyeksponować wizualne walory naszych artykułów w najbardziej widoczny, ciekawy i przyciągający uwagę klientów sposób.

Produkcja

Dokładamy wszelkich starań aby wyprodukowane przez nas artykuły spełniały najwyższe normy jakości. Ponieważ nasze artykuły wytwarzamy we Włoszech przy użyciu nowoczesnych ale i sprawdzonych technologii daje nam to pewność perfekcyjnego wykonania z dbałością o każdy szczegół, co znajduje uznanie w opiniach naszych klientek.

Zapraszamy do współpracy!

ul. Kościowa 22
97-500 Radomsko
Polska

{{notification.content}}